تصویری از  28 اشتباه نویسندگان

28 اشتباه نویسندگان

ناشر: سوره مهر
 
نویسنده
مترجم
چاپ
ناریخ چاپ

تعداد صفحات: 184 قيمت: 1550 تومان

شابک: 4-190-506-964-978 قطع: رقعی

نوبت چاپ: اول 1386 شمارگان: 2200

معرفی کتاب: 28 اشتباه نویسندگان" نوشته "جودی دلتون" با ترجمه "محسن سلیمانی" این کتاب که یک اثر ترجمه‌ای است به بررسی اشتباهاتی می‌پردازد که امکان دارد هر نویسنده‌ای مرتکب آن شود.
در این کتاب چنین می خوانیم: اشتباهات نویسندگی شامل همه نوع نوشته می‌شود. البته بعضی از این اشتباهات در برخی از قالب‌ها بیشتر اتفاق می‌افتد؛ اما با پرهیز از آنها آثار شما بهتر خواهد شد. از تمام نويسندگان جهان تنها 5 درصد موفق مي‏شوند، به اين دليل كه يكي از اين اشتباهات را مرتكب شده‏اند. جودي دلتون در اين كتاب به عللی که باعث بروز خطا و اشتباه در نویسندگان می شود می پردازد. او اشتباهات نويسندگي را در انواع قالب ها از داستان، رمان، شعر، مقاله، گزارش و... مي‏داند و در اين كتاب به بيان تجربيات و اشتباهات خود به عنوان نويسنده‏اي مشهور و معتبر اشاره مي‏نمايد.
از جمله اشتباهاتی که در کتاب به آنها اشاره می‌شود از این قرارند: در کار نوشتن امروز و فردا نکنید، سعی نکنید بهترین اثر دنیا را خلق کنید و از شکست هم نترسید. در نقطه‌گذاری افراط نکنید، شخصی ننویسید، عام و جهان شمول بنویسید، از بازنویسی نهراسید، لزومی ندارد همه مخاطب اثر شما باشند، به انتقادها و نظرات همسر، دوست، فامیل و رهگذاران خیابان گوش نکنید، مایوس نشوید.
این کتاب در مجموع راهنمایی جامع و کامل برای نویسندگان و نیز کسانی است که قصد ورود به حرفه نویسندگی دارند. مطالعه این کتاب اشتباهات شما را در نویسندگی به صورت چشمگیری کاهش خواهد داد.

15,500 ریال
: