تصویری از    نمای بزرگ روی جلد باران‌هاي هفت‌تپه

نمای بزرگ روی جلد باران‌هاي هفت‌تپه

ناشر: سوره مهر
 
نویسنده
مترجم
چاپ
ناریخ چاپ

مولف: حسن شيردل وحسين شيردل

تعداد صفحات: 280 قيمت: 300 تومان

شابک: 5-630-506-964-978 قطع: رقعی

نوبت چاپ: اول ١٣٨٨ شمارگان: 2500

معرفی کتاب: كتاب باران‌هاي هفت‌تپه، خاطرات نادر بذري است كه حسن و حسين شيردل آن را تدوين كرده‌اند. موضوع اين كتاب «جنگ ايران و عراق» است كه در قالب خاطرات نوشته شده است. نادر بذري در اين كتاب حرف‌هايي را مي‌گويد كه تا به حال براي هيچ‌ كس بازگو نكرده و در دل نهان داشته است.
نادر بذري متولد ١٣٤٧ در بابل است. در چهارده سالگي و در كمال ناباوري خانواده و اطرافيانش عازم جبهه مي‌شود. اعزامش با مخالفت زيادي همراه بوده و به ‌سختي صورت مي‌گيرد. قبل از او دو برادر بزرگش ناصر و جعفر نيز عازم جبهه مي‌شوند.
بذري در اين كتاب، چهار سال خاطراتش را در جبهه‌هاي نبرد بازگو مي‌كند. او در اين كتاب از عمليات‌هايش: والفجر ٤، كربلاي ٥، كربلاي ٨ و عمليات فاو مي‌گويد. همچنين او از فاو و انديمشك و هفت‌تپه نيز ياد مي‌كند. بيشتر بخش كتاب به خاطرات بذري در هفت‌تپه اختصاص دارد.
نويسنده همچنين از خاطرات دوستانش، از شوخي‌ها و خنده‌ها و از فضا و حال و هواي رزمندگان جنگ مي‌گويد و از مناجات‌ها، وصيت‌نامه نوشتن‌ها و دعاهايشان و همچنين از شهادت هم‌رزمان دو برادر عزيزش ناصر و جعفر كه هر دو شهيد مي‌شوند و نادر بذري را در هفت‌تپه با خاطراتشان تنها مي‌گذارند، سخن به ميان مي‌آورد. بذري در اين كتاب صحنه‌هايي را به ياد مي‌آورد و بازگو مي‌كند كه دل هر خواننده‌اي را به درد مي‌آور

3,000 ریال
: